Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Układ elektryczny, zapłon

Bezpieczniki samochodowe zestaw 140el. mini 3A-30A Bezpieczniki samochodowe zestaw 140el. mini 3A-30A
Producent: TOOLES
Cena: 19,90 zł (netto: 16,18 zł )
szt.
zobacz więcej
ZESTAW BEZPIECZNIKI SAMOCHODOWE 120sz 5A- 30A SZKL ZESTAW BEZPIECZNIKI SAMOCHODOWE 120sz 5A- 30A SZKL
Producent: TOOLES
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
szt.
zobacz więcej
ZESTAW BEZPIECZNIKI SAMOCHODOWE 120sztuk 5A - 30A ZESTAW BEZPIECZNIKI SAMOCHODOWE 120sztuk 5A - 30A
Producent: TOOLES
Cena: 22,50 zł (netto: 18,29 zł )
szt.
zobacz więcej

Układ elektryczny, zapłon – zespoły elementów o odpowiedzialnej funkcji

Układ elektryczny, zapłon, ale i nie tylko, to jedne z wielu zespołów elementów, których sprawne działanie jest głównym warunkiem prawidłowo funkcjonującego samochodu. Ich rola to zasilanie poszczególnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych składających się na wyposażenia auta. Mowa m.in. o reflektorach, wycieraczkach oraz wielu innych. Jednocześnie odpowiadają za uruchomienie pojazdu i stałą kontrolę pracy jednostki napędowej. Spełniają więc bardzo odpowiedzialne zadania. Ich realizacji nie mogą zakłócać żadne usterki.

Bezpieczniki kluczowymi elementami dla układu elektrycznego i zapłonu

Nad sprawnym funkcjonowaniem układu elektrycznego i zapłonu czuwają przede wszystkim bezpieczniki. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów odgrywają bardzo ważną rolę. Zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Niestety są to wrażliwe elementy. Spalenie jednego z nich sprawia, że użytkowanie samochodu staje się niemożliwe. Regularna kontrola ich stanu oraz wymiana ma zatem niebagatelne znaczenie. Pomogą Ci w tym zestawy bezpieczników, które przygotowaliśmy w tym właśnie miejscu.

Układ elektryczny, zapłon – wybierz zestaw elementów instalacyjnych odpowiedzialnych za ich działanie

Działanie układu elektrycznego, zapłonu, a co za tym idzie, również całego samochodu zależy od prawidłowego dostosowania bezpieczników pod względem natężenia do poszczególnych obwodów elektrycznych. Z tego właśnie względu warto sięgnąć po zestaw wymiennych elementów, w którym każdy z nich posiada odmienny amperaż. Dzięki temu w zależności od sytuacji właściwy komponent zawsze znajdzie się pod ręką w momencie serwisowania auta. Całość zgromadzona jest w praktycznym pudełku ułatwiającym ich przechowywanie oraz segregację. Sięgnij zatem po niezbędne materiały instalacyjne i zadbaj o sprawne funkcjonowanie całego auta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl