Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Szczotki

SZCZOTKA DRUCIANA 125MM DRUT SKRĘCANY M14 125 MM SZCZOTKA DRUCIANA 125MM DRUT SKRĘCANY M14 125 MM
Producent: TOOLES
Cena: 15,90 zł (netto: 12,93 zł )
szt.
zobacz więcej
SZCZOTKA DRUCIANA 125mm M14 DRUT SKRĘCANY BOCZNA N SZCZOTKA DRUCIANA 125mm M14 DRUT SKRĘCANY BOCZNA N
Producent: TOOLES
Cena: 8,90 zł (netto: 7,24 zł )
szt.
zobacz więcej
SZCZOTKA DRUCIANA DOCZOŁOWA DRUT MOSIĄDZ M14 75mm SZCZOTKA DRUCIANA DOCZOŁOWA DRUT MOSIĄDZ M14 75mm
Producent: TOOLES
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
szt.
zobacz więcej
SZCZOTKA DRUCIANA DRUT SKRĘCANY CZOŁOWA M14 75mm SZCZOTKA DRUCIANA DRUT SKRĘCANY CZOŁOWA M14 75mm
Producent: TOOLES
Cena: 5,90 zł (netto: 4,80 zł )
szt.
zobacz więcej

Do czego służą szczotki do metalu?

Szczotki do metalu znane są już od wielu lat. Służą do wszystkich czynności związanych z metalami. Dzięki nim właśnie możesz skutecznie czyścić metalowe powierzchnie – zarówno te większe, jak i te mniejsze. Dzięki nim usuniesz korozję, stary lakier, zadziory, żużel czy różnego rodzaju zgorzeliny. Nasze szczotki nadają się do użytku zarówno z różnymi metalami, jak i z aluminium. Są także odporne na temperatury. Oferowane przez nas produkty przeznaczone są do używania w pionie i poziomie. Nasze szczotki używane są nie tylko na powierzchniach metalowych, ale również betonowych czy drewnianych.

Zanim przystąpisz do pracy ze szczotkami metalowymi…

Zanim zamontujesz oferowane przez nas szczotki w elektronarzędziu, załóż okulary ochronne, rękawice a w niektórych przypadkach nawet maskę, która ochroni Cię przed pyłem, jaki powstanie podczas pracy. Jeśli korzystasz z wiertarki, to umieść trzpień szczotki w uchwycie. Dokręć go, aby szczotka nie wypadła z urządzenia.

Jeśli pragniesz wyszlifować na przykład kawał metalu bądź drewna, umieść go w imadle (dostępne w innym dziale). Mocno ściśnij i szlifuj szlifierką kątową do uzyskania odpowiedniego efektu. Będziesz mógł skupić się wyłącznie na czynności szlifowania.

Zacznij od szlifowania małej powierzchni, aby sprawdzić, jak zachowuje się szczotka. Jeśli nic nie będzie przeszkadzało, to możesz zająć się większą powierzchnią. Nie naciskaj na szlifowany przedmiot na siłę.

Możesz powierzchnię już obrobioną wyczyścić za pomocą dostępnych u nas narzędzi. Może to być na przykład wysokiej jakości pistolet do przedmuchiwania, który z pewnością usunie metalowe czy drewniane kawałki pozostałe po używaniu naszych szczotek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl