Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Maski

MASKA MASECZKA JEDNORAZOWA ATEST CERTYFIKAT 1000 MASKA MASECZKA JEDNORAZOWA ATEST CERTYFIKAT 1000
Producent: TOOLES
Cena: 190,00 zł (netto: 154,47 zł )
szt.
zobacz więcej
MASKA MASECZKA WIELORAZOWA ATEST CERTYFIKAT MASKA MASECZKA WIELORAZOWA ATEST CERTYFIKAT
Producent: TOOLES
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
szt.
zobacz więcej

Wysokiej jakości maski ochronne jednorazowe i wielorazowe

Niestety w powietrzu jest wiele zanieczyszczeń, kurzu czy szkodliwych związków lotnych. Obecne są tam również cząstki wirusów wydzielane przez osoby chore w czasie kichania czy kaszlu. Różnego rodzaju choroby przenoszone drogą kropelkową są trudne do zatrzymania. Szybko się bowiem transmitują. Człowiek jest niemal na każdym roku na nie narażony. Rozwiązaniem są jednak specjalne maski ochronne - jednorazowe i wielorazowe. Stanowią one dobrą barierę dla ludzkiego układu oddechowego.

Dlaczego warto nosić maski ochronne?

Maski ochronne zasłaniają usta i nos. Blokują dostęp szkodliwym związkom, a przy okazji zapobiegają dotykaniu twarzy niezbyt czystymi rękami. Okazuje się bowiem, że ludzkie dłonie są często źródłem wielu zarazków. Maski ochronne mogą być jednorazowe lub wielorazowe. Zazwyczaj mają one bardzo prostą budowę. Nie sprawiają większych problemów w użytkowaniu. Produkty jednorazowe po zastosowaniu należy oczywiście wyrzucić. Te wielorazowe można z kolei wykorzystać więcej niż jeden raz.

Maski ochronne, czyli podstawowe artykuły BHP

Dostępne w naszej ofercie maski ochronne to produkty atestowane, certyfikowane. Produkowane są z trójwarstwowej włókniny hipoalergicznej PP. Jest to materiał niepylący. Stanowią skuteczne zabezpieczenie przed zabezpieczeniami różnego rodzaju. Cechują się filtracją na poziomie 99,9%, ale jednocześnie pozwalają swobodnie oddychać. Dzięki wkładce modelującej nos zapewniają pełną swobodę ruchu twarzy w czasie mówienia. Za sprawą wszytych gumek doskonale przylegają do skóry i się z niej nie zsuwają. Stosowane powinny być przede wszystkim przez osoby chore. Zapraszamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl