Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Elektronika samochodowa

CZAJNIK SAMOCHODOWY 150W PŁYTA GRZEWCZA 1l 12V CZAJNIK SAMOCHODOWY 150W PŁYTA GRZEWCZA 1l 12V
Producent: TOOLES
Cena: 78,90 zł (netto: 64,15 zł )
szt.
zobacz więcej
CZAJNIK SAMOCHODOWY 250W PŁYTA GRZEWCZA 1l 24V TIR CZAJNIK SAMOCHODOWY 250W PŁYTA GRZEWCZA 1l 24V TIR
Producent: TOOLES
Cena: 79,90 zł (netto: 64,96 zł )
szt.
zobacz więcej
PRZETWORNICA PRĄDU NAPIĘCIA SINUS 12V 230V 600W PRZETWORNICA PRĄDU NAPIĘCIA SINUS 12V 230V 600W
Producent: TOOLES
Cena: 275,99 zł (netto: 224,38 zł )
szt.
zobacz więcej

Elektronika samochodowa – urządzenia, które zwiększą standardy podróży

Brak dostępu do gniazdek elektrycznych w trakcie wycieczki samochodowej to bez wątpienia niemały problem niejednokrotnie uprzykrzający pokonywanie szczególnie długiej trasy. Zwłaszcza jeśli wiąże się ona z realizacją zadań służbowych wymagających wykorzystania źródła prądu. Co zrobić w takiej sytuacji? Pomocą służy elektronika samochodowa, wśród której można znaleźć szereg użytecznych akcesoriów. Spośród nich na pierwszy plan wysuwają się przetwornice prądu.

Przetwornice, czyli elementarny sprzęt wśród elektroniki samochodowej

Przetwornice umożliwiają swobodne podłączenie różnorodnego wyposażenia użytkowanego w warunkach domowych, biurowych, warsztatowych i nie tylko. Tego rodzaju akcesoria mogą wykorzystywać napięcie o przebiegu sinusoidalnym, dzięki czemu użyjesz ich do zasilania sprzętów posiadających transformatory i silniki, takich jak urządzenia AGD lub elektronarzędzia. To doskonała alternatywa dla standardowych przetwornic AC/DC, z której możesz skorzystać za sprawą zgromadzonego w tym miejscu asortymentu elektroniki samochodowej.

Racz się gorącymi napojami w trakcie jazdy dzięki elektronice samochodowej

Na elektronikę samochodową składają się również urządzenia idealne m.in. na kilkudniową podróż lub podczas prowadzenia samochodu ciężarowego. Dzięki wspomnianej przetwornicy swobodnie skorzystasz w drodze, chociażby z czajnika przeznaczonego do użytku właśnie w aucie oraz każdym innym pojeździe. Bezgrzałkowe modele wyposażone w płytę grzewczą mamy do zaoferowania w wariantach o mocy 150 lub 250W. Tym samym wybór z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb. Jeśli zatem chcesz delektować się ulubioną kawą podczas długiej wycieczki, sięgnij po funkcjonalny sprzęt zwiększający standardy jazdy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl